Chopok, kontaktní zoo, raw vaření

Chopok, kontaktní zoo, raw vaření

7. 7. – 9. 7. 17

Naše túry nejsou určené jen pro úzkou skupinu lidí, ale vždy je přizpůsobíme na konkrétního klienta případně skupinu, tak aby byl zážitek vždy plnohodnotný. Tenhle víkend byl určen pro aktivního seniora, který dostal pobyt k narozeninám jako dárek. Po příjezdu na ubytování na oslavenkyni čekal dort, večeře a následně celotělová masáž. Na druhý den jsme se vydaly na jednu z dominant Nízkých Tater Chopok  – tentokrát lanovkou, kde jsme měli pěkné výhledy. Přes veškeré obavy vzhledem na předpověď počasí, anebo či to kondičně zvládne, jsme si den užily. Teplý večer jsme strávily u skleničky vína, grilovaného sýra a vtipných historek. Den utekl jako voda a my už se nemohly dočkat na další zážitky, které nás ještě čekají.

Ráno jsme se vydaly do kontaktní zoo, kde jsme měly možnost pohladit si zvířata, které si jen tak v obýváku nepohladíme.

Poté jsme se zúčastnily plánovaného raw vaření. Nejenže jsme se nechaly inspirovat, jak uvařit rychle a zdravě, ale také jsme všechny druhy jídla ochutnaly. Výborné najezení jsme šly na po obědní siestu na ubytování a poté vyrazily domů.

Oslavenkyně vyhodnotila výlet jako aktivní, který byl ale přizpůsobený přestávkami na odpočinek, tak aby se dal zvládnout.

Přidat komentář