Duatlon a muzeum

Dne 25. 8. proběhl bezva víkend s bezva lidmi. Po příjezdu do domečku, kde jsme byli ubytování, jsme si připili dobrým vínem a popovídali si. Někteří se rozhodli zúčastnit duatlonu, a proto bylo nutné nejen se připravit psychicky, ale taky technicky:-) A to především vyzkoušet si kola a darovaná trička:-). Tento duatlon měl dvě části a to cyklistickou (10, 1 km) a běžeckou (3,6 km). Začínalo se v obci, která je ve výšce 718 m n. m. a cíl byl ve výšce 1917 m n. m. Takže věřím, že v tento den padlo hodně potu. Po závodě se konala tombola a rozdával se guláš. Vyhrát mohl každý závodník. No, věřím, že Slováci měli radost, když si bezva kolo odnášel náš Martin:-). Jen jízda na dvou kolech vypadala celkem zajímavě.

Ti, kteří se nechtěli zúčastnit tohoto duatlonu, navštívili speciální místnosti se speciálními efekty, kde si užili spoustu srandy a nafotili zajímavé fotky.  Jako třešničkou na dortu byl výborný oběd.

Poté jsme se všichni potkali v domečku, kde jsme si vykládali super zážitky a plánovali zítřejší den.

Protože v neděli bylo deštivo, začali jsme den neobvykle a to, že jsme navštívili saunu. Jakmile jsme byli dostatečně zahřátí a odpočatí, vyrazili jsme do muzea. A kdo by řekl, že tam budeme 5 hodin? Tolik zajímavosti na jednom místě. Dozvěděli jsme se nové informace o turistice na Slovensku, horolezení, horské službě, jeskyních, planetě atd. Uchvácení a plných dojmů jsme vyrazili na jídlo.

Tenhle víkend rychle utekl a my se zase musíme vrátit do reality. Takže hory zdar.